Green-Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Green-Style

RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mic dejun la cina =^o^=

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Yue

Yue


Mesaje : 131
Data de inscriere : 21/12/2009

Mic dejun la cina =^o^= - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mic dejun la cina =^o^=   Mic dejun la cina =^o^= - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 1:03 pm

Isi spala si curata morcovul , apoi se aseza pe canapea incepand sa-l roada , in timp ce privea tavanul.
Sus In jos
Claudia

Claudia


Mesaje : 358
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe Luna :>

Mic dejun la cina =^o^= - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mic dejun la cina =^o^=   Mic dejun la cina =^o^= - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 1:12 pm

-Iepurasule ! ^^ . spun eu zambind privindu`l pe Yue cum rodea un morcov .
Sus In jos
Yue

Yue


Mesaje : 131
Data de inscriere : 21/12/2009

Mic dejun la cina =^o^= - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mic dejun la cina =^o^=   Mic dejun la cina =^o^= - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 1:13 pm

-Yup mersi...asta e una din poreclele mele oricum , zise el continuand sa roada la fel de hotarat morcovul.
Sus In jos
Claudia

Claudia


Mesaje : 358
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe Luna :>

Mic dejun la cina =^o^= - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mic dejun la cina =^o^=   Mic dejun la cina =^o^= - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 1:19 pm

M-am indreptat catre frigider , aplecandu-ma , bagandu-mi capul in frigider cautand ceva .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mic dejun la cina =^o^= - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mic dejun la cina =^o^=   Mic dejun la cina =^o^= - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Mic dejun la cina =^o^=
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green-Style :: º.º Camin º.º :: Bucatarie-
Mergi direct la: