Green-Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Green-Style

RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O noapte cu..."peripetii"

In jos 
+2
Kanon
Amy
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Amy

Amy


Mesaje : 43
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 9:51 pm

In seara asta era foarte aglomerat,si cu toata astea nu ma deranja.Chiar am zambit apropriinduma de bar asezanduma pe unul dintre scaune non-salant. Se parea ca toata multimea se distra,si incepeam sa inteelg si de ce..Era o atmosfera destul de incinsa,iar muzica ce se derula in boxe astupa urechile oricui.Mi-am luat un pahar de suc,de-ocamdata.Niciodata nu ma dadeam direct pe alcool inainte de a lua cateva guri de suc sau apa,inainte. Am pus paharul la loc plimbandu-mi mana pe picior,ca sa-mi scot mobilul.Eram imbracata intr'o bluza alba care-mi lasa umerii goi si o pereche de blugi albastrii,scurti si putin sfartecati.Am zambit,incercand sa sun pe cineva, insa degeaba..Prea mulat galagie.
Sus In jos
Kanon

Kanon


Mesaje : 14
Data de inscriere : 21/12/2009

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:00 pm

Kanon intra in club uitandu-se in jur. Ofta scurt si se aseza la o masa oarecare comandandu-si o bere .
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 272
Data de inscriere : 21/12/2009

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:01 pm

AM intrat in club imbracat intr-o pereche de pantaloni mulati,negrii,cu talie joasa avand o curea cu un lant legat de ea,un maieu alb,mulat punandu-mi in evidenta muschii pieptului si o geaca de fas galbena.Toate privire au fost aruncate asupra mea,fetele din club incepand sa strige numele meu.Acum chiar ca uram sa fiu faimos
Sus In jos
Saya.

Saya.


Mesaje : 217
Data de inscriere : 21/12/2009

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:03 pm

Pasi incet inauntru, privind atenta prin jur. Purta o fusta destul de scurta neagra, de blugi, asortata cu un tricou negru. Decise sa se plimbe putin, pentru a vedea daca nu da peste cineva cunoscut
Sus In jos
K. Tamaku
Admin
K. Tamaku


Mesaje : 263
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : Underground

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:04 pm

Era impreunca cu cativa colegi de liceu acolo , distrandu'se pe ringul de dans . Purta o pereche de blugi un tricou negru si mulat , acoperit de un hanorac maro , deschis .
Sus In jos
https://green-life.forumgratuit.ro
Amy

Amy


Mesaje : 43
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:04 pm

Mi se paruse ca auzisem niste tipete.Mi-am intors rapid privirile spre intrarea in club.
-Mdah..desigur.Altu' care se crede smecher..
Mi-am dat ochii peste cap,la vederea siluetei masculine dupa care,se parea, ca tipau fetele.
"Crizate este tot ce pot spune despre ele.."
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 272
Data de inscriere : 21/12/2009

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:04 pm

-mda...
I-am lasta pe toti in trebea lor,apropiindu-ma de bar,comandand un cockteil
Sus In jos
Saya.

Saya.


Mesaje : 217
Data de inscriere : 21/12/2009

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:05 pm

"pff, nu prea cred ca am vreun succes" gandi, oftand scurt, opriindu'se, privind in toate directiile
Sus In jos
Amy

Amy


Mesaje : 43
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:07 pm

M-am ridicat elegant de pe scaun terminand rapid paharul privind-ul pe tip cu coada ochiului.Am zambit discret in coltul gurii apoi am aruncat niste bani la intamplare barmanului punand paharul gol pe tejghea.Am inceput sa dansez pe ringul de dans cum nu o mai facusem pana atunci.Dansul chiar era pasiunea mea,si fusese din totdeauna.Incepeam sa dansez langa diferiti baieti in timp ce furasem cateva priviri asupra mea.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 272
Data de inscriere : 21/12/2009

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:08 pm

AM luat paharul stand cu fata spre ring,band din el
-Sa vedem...cu cine ma distrez in seara asta?...
Sus In jos
K. Tamaku
Admin
K. Tamaku


Mesaje : 263
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : Underground

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:10 pm

Se misca pe ring de parca era singurul acolo . Asculta si melodiile cu mare atentie ca sa se poata sincroniza .
Sus In jos
https://green-life.forumgratuit.ro
Shin

Shin


Mesaje : 272
Data de inscriere : 21/12/2009

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:10 pm

L-am observat pe Tamaku incepand sa chicotesc
-Macar el se simte bine ^_^
Sus In jos
Saya.

Saya.


Mesaje : 217
Data de inscriere : 21/12/2009

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:11 pm

Renunta, indreptandu'se spre bar pentru a'si comanda ceva de baut
Sus In jos
Amy

Amy


Mesaje : 43
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:11 pm

Imi lasasem zambetul din ce in ce mai vizibil pe chipul meu,scuturandu-mi putin capul.Ritmul acela ma facea sa ma "trezesc la relitate", sau fiu eu cea din totdeauna. Incepeam sa rad in sinea mea de multimea care se adunase langa mine,pe ringul de dans.Se pare ca starnisem ceva interes pentru dans.Observasem cateva tipe ce incercau sa-mi imite miscarile de dans,dar bineinteles nu reuseau si se impiedicau de fiecare data.
"Off..tot nu inteleg de ce nu danseaza dupa cum le duce pe ele mintea"
Sus In jos
Kanon

Kanon


Mesaje : 14
Data de inscriere : 21/12/2009

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:13 pm

Kanon isi deschise berea uitandu-se pe ringul de dans. Lumea chiar se simtea bine. chicoti putin apoi lua o gura din berea lui. Dupa o zi lunga de repetitii avea nevoie de putina relaxare
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 272
Data de inscriere : 21/12/2009

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:14 pm

Dupa ce mi-am baut bautura,am urcat pe ringul de dans,apropiindu-ma de fata,incepand sa dansez cu ea
Sus In jos
K. Tamaku
Admin
K. Tamaku


Mesaje : 263
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : Underground

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:14 pm

Se opri , privind spre multimea ce se stransese in jurul tipei . Isi dadu ochii peste cap , apropiindu'se si el pentru a vedea ce se intampla . O privi cateva secunde pe fata apoi se intoarse cu spatele parasind ringul si mergand cu pasi marunti spre bar gandindu'se ce ar putea sa isi comande .
Sus In jos
https://green-life.forumgratuit.ro
Saya.

Saya.


Mesaje : 217
Data de inscriere : 21/12/2009

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:14 pm

O privi scurt, oftand la vederea celorlalte fete
"patetic..." gandi, comandandu'si un whiski
Sus In jos
Amy

Amy


Mesaje : 43
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:17 pm

Chiar ma distram.Mi-am trecut mana prin par simtind mobilul cum incepuse sa vibreze,insa nu i-am dat importanta.De ce sa stric niste momente care-mi priau atat de mult?Zambi,un lucru pe care'l des il faceam,privind apoi spre iesirea din bar.Ceva incepea sa ma nelinisteasca,ceea ce ma facu sa mai domolesc putin ritmul in care dansam.
Sus In jos
K. Tamaku
Admin
K. Tamaku


Mesaje : 263
Data de inscriere : 21/12/2009
Localizare : Underground

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:21 pm

Isi comanda un pahar cu whisky apoi pleca spre o masa asteptandu'si linistit comanda . Se uita din nou spre acea multime de pe ringul de dans ,chicotind .
Sus In jos
https://green-life.forumgratuit.ro
Kanon

Kanon


Mesaje : 14
Data de inscriere : 21/12/2009

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:27 pm

Brunetul se uita din nou la ringul de dans.Era multa lume dar nici prin cap nu ii trecea sa mearga si el acolo... era destul de obosit
Sus In jos
Saya.

Saya.


Mesaje : 217
Data de inscriere : 21/12/2009

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:30 pm

Ii veni comanda, sorbind usor lichidul din pahar
"plictiseala >> atat de multa plictiseala" gandi, oftand
Sus In jos
Claudia

Claudia


Mesaje : 358
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe Luna :>

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:47 pm

Am intrat in club , ow de data asta eram imbracata diferit , cu o rochie mulata .
-Wow , ce agitatie .
Sus In jos
Saya.

Saya.


Mesaje : 217
Data de inscriere : 21/12/2009

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 10:55 pm

Termina bautura, privind ringul de dans
Sus In jos
Claudia

Claudia


Mesaje : 358
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe Luna :>

O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 12:09 am

M-am dus spre bar .
-Un gin cu lamaie , te rog .
Barmanul m-a servit rapid .
-Multumesc !
Sus In jos
Continut sponsorizat





O noapte cu..."peripetii" Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" Icon_minitime

Sus In jos
 
O noapte cu..."peripetii"
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green-Style :: º.º City º.º :: Club-
Mergi direct la: